Piątek, 19 kwietnia 2024 r.
Webc@m  -  Aktualnosci  -  Kontakt

Konkurs matematyczny

Projekt "Równe szanse"

FILM PROMOCYJNY GIM4

Nasze Gimnazjum przystąpiło do projektów: Pracownie komputerowe dla szkół oraz Internetowe Centra Informacji Multimedialnej w bibliotekach szkolnych. Projekty te współfinansowane były przez Europejski Fundusz Społeczny
Otrzymaliśmy Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej edycja 2004
oraz pracownie komputerową Apple Mackintosh edycja 2007

Autor strony: mgr Wiesław Zieliński
Współpraca: mgr Bogusława Zielińska,
mgr Bogusława Michalcewicz
Opiekun: mgr Wiesław Zieliński
Aktualizacja: mgr Wiesław Zieliński
Nadzór merytoryczny: dyrektor mgr inż. Teresa Lechocińska - Ciupa

Ważne informacje dla kandydatów na uczniów naszego Gimnazjum:
Rekrutacja na rok szkolny 2010/2011

List do rodziców (opiekunów) (kliknij plik pdf)

1. Przyjmowanie podań do 23 kwietnia.
  2. Wraz z podaniem uczeń załšcza 1  podpisane zdjęcie legitymacyjne.
  3. Przyjmowanie świadectw ukończenia szkoły podstawowej, zaświadczeń o  wynikach sprawdzianu  oraz zaświadczeń  o uzyskaniu tytułu laureata konkursu przedmiotowego w sekretariacie uczniowskim  w dniach 25 - 29 czerwca
  4. Uczeń, który nie uczęszczał do SP-11 lub SP-13 wraz z świadectwem dostarcza także  kartę zdrowia.
Podanie do naszego Gimnazjum (kliknij plik doc)

Dlaczego G4

W dniu 8 kwietnia 2010 roku w ramach Dnia Otwartego Szkoły mieliśmy przyjemność gościć uczniów szkół podstawowych,
Więcej (kliknij plik pdf)
Zdjęcia (kliknij strona www)

W dniu 19 kwietnia 2010 roku w Tarnobrzegu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów kuratoryjnych. W spotkaniu brali udział laureaci, ich rodzice, nauczyciele oraz dyrektorzy szkół.
Zdjęcia (kliknij strona www)

Nasze Gimnazjum uzyskało w roku szkolnym 2009/2010 tytuł "SZKOŁY PRZYJAZNEJ UTALENTOWANYM UCZNIOM"

Film promocyjny Gim4 Mielec

• Nasza szkoła – Gimnazjum nr 4 położona jest w spokojnej dzielnicy z dala od ulicznego zgiełku.
  • Droga do niej, na świeżym powietrzu, w towarzystwie rówieśników, staje się przyjemnością. Wielu uczniów wybiera jazdę, korzystając ze ścieżki rowerowej.
  • Lekcje w naszym gimnazjum rozpoczynają się od godziny ósmej i zawsze na I zmianę. Atutem są także mało liczne klasy.
  • Jesteśmy szkołą twórczą, przyjazną i bezpieczną. Warto się nami zainteresować, bo otwieramy się na wszelkie propozycje i posiadamy wysokie kwalifikacje.
  • Nasze certyfikaty to: „Szkoła klasą”, „Szkoła bez przemocy”, „Szkoła bez  korepetycji”.
  • Kształcimy zdolnych, zachęcając ich do rozwijania swoich zainteresowań poprzez udział w bezpłatnych zajęciach pozalekcyjnych. Zapewniamy profesjonalną naukę języków obcych: j. ang., j. niem., j. franc., j.ros. w laboratorium językowym. Stosujemy nowoczesne metody nauczania z wykorzystaniem Internetu i multimediów.
  • Słabszym uczniom proponujemy uzupełnianie zaległości z wiedzy poprzez uczestnictwo w zajęciach dydaktyczno – wyrównawczych z poszczególnych przedmiotów (wspomaganych środkami unijnymi).
  • Odnosimy liczne sukcesy w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych. Od początku istnienia gimnazjum do chwili obecnej możemy się poszczycić 36 laureatami.
  • Osiągamy też wysokie wyniki z egzaminu gimnazjalnego, co daje naszym absolwentom możliwość wyboru najlepszych szkół średnich.
  • Szkoła dysponuje doskonałą bazą sportową. Uczniowie mogą dbać o zdrowie i rozwijać tężyznę fizyczną – w godzinach popołudniowych dla spragnionych ruchu udostępniamy salę gimnastyczną, siłownię i boiska sportowe. Stwarzamy możliwość korzystania z zajęć na basenie – już na nowym obiekcie.
  • Ponadto proponujemy ciekawe imprezy kulturalne i turystyczne.
  • Stwarzamy atmosferę, która integruje uczniów, wyzwala samodzielność i zapewnia im poczucie bezpieczeństwa.

Oto co o szkole mówią jej uczniowie:
  • Kasia P. z kl.3b: „Warto chodzić do tej szkoły, ponieważ uczą tutaj wykwalifikowani i sprawiedliwi nauczyciele. Szkoła jest na bieżąco remontowana.”
  • Ewelina K.: „Czuję się tu bezpiecznie”.
  • Katarzyna W. z kl. 2e: „W naszej szkole działa Samorząd Uczniowski, który często organizuje wspaniałe imprezy, np.: dyskoteki, apele, zapewniając świetną zabawę”.
  • Według ankiety przeprowadzonej w styczniu 2009 r. „Oczekiwania rodziców wobec szkoły” coraz więcej rodziców zapisuje dzieci do naszej placówki, kierując się dobra opinią  o gimnazjum.
  • Najważniejsi dla nauczycieli uczących w tej szkole są uczniowie i troska o ich wszechstronny rozwój. Starają się, aby wychowankowie opuszczający mury tego gimnazjum byli dobrze przygotowani do życiowych wyzwań.
  • Nasza szkoła czeka na Ciebie! Nie wahaj się, wstąp do najlepszych!

Spacer po naszej szkole (zdjęcia)

Archiwalne fimy o naszej szkole GIM4 story

UKS GEPARD (film archiwalny)

Powrót na stronę główną