Zdalne nauczanie

PROJEKT EFS

Przydatne linki
BIP
bip
Translate
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Rekrutacja do Gimnazjum nr 4 na rok szkolny 2015/2016

Do klasy pierwszej Gimnazjum nr 4 kandydatów zamieszkałych w obwodzie szkoły przyjmuje się z urzędu na podstawie ZGŁOSZENIA przez rodziców (opiekunów).

Kandydaci zamieszkali poza obwodem mogą być przyjęci po złożeniu WNIOSKU przez rodziców (opiekunów). W ich przypadku przeprowadzone będzie postępowanie rekrutacyjne z uwzględnieniem KRYTERIÓW przyjęcia do Gimnazjum nr 4.  

Błąd
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder otrzesiny_2010 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder otrzesiny_2010 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Otrzęsiny – niecodzienna impreza pierwszoklasistów

Dnia 20.10.2010 odbyła się pierwsza impreza szkolna zorganizowana dla najmłodszych uczniów naszego gimnazjum – otrzęsiny. W tym roku zabawa przebiegała pod hasłem „Kot -też człowiek”.  Podczas spotkania pierwszaki stali się pełnoprawnymi uczniami gimnazjum. A co było wyjątkowego na otrzęsinach 2010? Klasy  musiały sprawdzić się, biorąc udział w ośmiu konkurencjach.

Na początku prezentację poszczególnych zespołów oceniało jury. Najlepiej wypadła klasa I b oraz klasa Id. Były układy taneczne, skecze oraz wierszyki, piosenki i zdjęcia.

Następnie uczniowie rysowali portret wychowawczyni swojej klasy. Efekty okazały się bardzo imponujące. Kolejne konkurencje przygotowane przez uczniów klasy II b to: picie mleka, tor przeszkód, taniec z miotłą, ubieranie koledze pampersa, pytania na temat szkoły, ciekawa reklama nieciekawego przedmiotu… W każdym razie najbardziej śmiesznie i oryginalnie wypadły pampersy na „słodkich maluszkach” oraz taniec z miotłą . Radości i śmiechu było bardzo dużo.

Wszystkim podobała się rywalizacja, ale tu chodziło o zwycięstwo! Jak się okazało, klasa I b i I c miały po tyle samo punktów. Dodatkową konkurencją było dmuchanie balonu aż do momentu jego pęknięcia. W tym lepsza okazała się klasa I b  i to ona  w nagrodę za rok będzie musiała przygotować kolejne otrzęsiny.

Aby tradycji stało się zadość, pierwszoklasiści powtórzyli przysięgę, stając się  jednocześnie pełnoprawnymi uczniami gimnazjum.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się dyskoteka. W rytm największych przebojów bawiliśmy się aż do godziny 19.40.

Zredagowała: Aneta Stachnik

 


 

Zdjęcia z otrzęsin.

{gallery}otrzesiny_2010{/gallery}

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Filmy z otrzęsin

 

                                                                       
                                                                                                                                                                                                                                         
 
Wirtualny spacer

Wirtualny spacer
po Gimnazjum nr 4
w Mielcu

 (kliknij)

Kontakt

Gimnazjum nr 4
w Mielcu

ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Szukaj w serwisie...

spum2012

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Kalendarium
Dzisiaj jest: Niedziela
10 Grudnia 2023
Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka
Imieniny obchodzą
Andrzej, Daniel, Judyta, Julia, Maria,
Radzisława

Do końca roku zostało 22 dni.
Zodiak: Strzelec
Wschód słońca: 07:27
Zachód słońca: 15:26
Odwiedzin
Dziśiaj3
Wczoraj3
W tym tygodniu41
W tym miesiącu49
Wszystkie236349
Cytaty
Świat jest jeno szkołą szukania: nie o to chodzi, kto dopadnie, ale kto przebieży piękniejszą drogą.
stat4u