Błąd

[sigplus] Critical error: Image gallery folder otrzesiny_2010 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Otrzęsiny – niecodzienna impreza pierwszoklasistów

Dnia 20.10.2010 odbyła się pierwsza impreza szkolna zorganizowana dla najmłodszych uczniów naszego gimnazjum – otrzęsiny. W tym roku zabawa przebiegała pod hasłem „Kot -też człowiek”.  Podczas spotkania pierwszaki stali się pełnoprawnymi uczniami gimnazjum. A co było wyjątkowego na otrzęsinach 2010? Klasy  musiały sprawdzić się, biorąc udział w ośmiu konkurencjach.

Na początku prezentację poszczególnych zespołów oceniało jury. Najlepiej wypadła klasa I b oraz klasa Id. Były układy taneczne, skecze oraz wierszyki, piosenki i zdjęcia.

Następnie uczniowie rysowali portret wychowawczyni swojej klasy. Efekty okazały się bardzo imponujące. Kolejne konkurencje przygotowane przez uczniów klasy II b to: picie mleka, tor przeszkód, taniec z miotłą, ubieranie koledze pampersa, pytania na temat szkoły, ciekawa reklama nieciekawego przedmiotu… W każdym razie najbardziej śmiesznie i oryginalnie wypadły pampersy na „słodkich maluszkach” oraz taniec z miotłą . Radości i śmiechu było bardzo dużo.

Wszystkim podobała się rywalizacja, ale tu chodziło o zwycięstwo! Jak się okazało, klasa I b i I c miały po tyle samo punktów. Dodatkową konkurencją było dmuchanie balonu aż do momentu jego pęknięcia. W tym lepsza okazała się klasa I b  i to ona  w nagrodę za rok będzie musiała przygotować kolejne otrzęsiny.

Aby tradycji stało się zadość, pierwszoklasiści powtórzyli przysięgę, stając się  jednocześnie pełnoprawnymi uczniami gimnazjum.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się dyskoteka. W rytm największych przebojów bawiliśmy się aż do godziny 19.40.

Zredagowała: Aneta Stachnik

Zdjęcia z otrzęsin.

{gallery}otrzesiny_2010{/gallery}

Filmy z otrzęsin

Dzisiaj jest: Czwartek
18 Kwietnia 2024
Apoloniusz, Bogusław, Bogusława,
Flawiusz, Gościsław

Zodiak: Baran
Nie wiedziałem nic trwając w niewzruszonej wierze, że nie minął czas okrutnych cudów.