Zdalne nauczanie

PROJEKT EFS

Przydatne linki
BIP
bip
Translate
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Rekrutacja do Gimnazjum nr 4 na rok szkolny 2015/2016

Do klasy pierwszej Gimnazjum nr 4 kandydatów zamieszkałych w obwodzie szkoły przyjmuje się z urzędu na podstawie ZGŁOSZENIA przez rodziców (opiekunów).

Kandydaci zamieszkali poza obwodem mogą być przyjęci po złożeniu WNIOSKU przez rodziców (opiekunów). W ich przypadku przeprowadzone będzie postępowanie rekrutacyjne z uwzględnieniem KRYTERIÓW przyjęcia do Gimnazjum nr 4.  

Błąd
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder 2012/mt is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2012/mt is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

 

Mam talent

6 grudnia w Gimnazjum nr 4 w Mielcu już po raz drugi odbył się Szkolny Konkurs Artystyczny „ Mam talent”. Przedsięwzięcie okazało się imprezą ze wszech miar udanąi potrzebną.

 

{gallery width=480 height=330 counter=1 links=0 slider=boxplus.transition animation=3000 navigation=both orientation=vertical}2012/mt{/gallery}

To jedyne chyba ogólnoszkolne forum, na którym swe umiejętności mogli zaprezentować uczniowie z różnych klas. Oprócz możliwości "wyłowienia talentów”, konkurs przyczynił się do integracji uczniowskiej społeczności, a także przeciwdziałał „szkolnej nudzie”. Uczniowie zaprezentowali 4 utwory wokalne, 3 prace plastyczne,
2 układy taneczny, 2 utwory na flecie, 1 na akordeonie oraz 1 na gitarze. Wszystkie występy spotkały się z żywym aplauzem publiczności i nagrodzone zostały głośnymi brawami,
a przychylne opinie jury zachęciły młodych artystów do dalszego rozwijania swoich talentów.

Komisja konkursowa najwięcej głosów przyznała Izabeli Nowak z kl. I a, Dominice Pieróg z kl. I a oraz Aleksandrze Snopkowskiej z kl. I b za hip-hopowy układ taneczny.
II miejsce zdobyły Wiktoria Gancarz z kl. II c za wykonanie piosenki „Je veux
oraz towarzyszące jej na scenie Kamila Maślanka z kl. II c i Natalia Książek z kl. II a, które wykonały układ choreograficzny. Na III miejscu uplasował się Albert Piekarski z kl. II c, który wykonał utwór na akordeonie pt. „Maszynka do świerkania”. Nagrodę publiczności zdobył „Zespół zgrany, trąbka, pompka i organy” w składzie: Patryk Borek z kl. III a, Patryk Gaj z kl. III a, Jakub Kobos z kl. III b za wykonanie piosenki „ Zawsze coś, oj tam, oj tam”.

Atrakcją imprezy był występ gości: akrobatycznego zespołu „Flexible Acrobatic Duo”
z Rzeszowa, który tworzą dwie fantastyczne dziewczyny: Anna Węklar i Katarzyna Augustyniak oraz mielczanina Jakuba Kipy – wielokrotnego medalisty w Zawodach
w Układaniu Kostki Rubika.

Tegoroczny konkurs utwierdził nas w przekonaniu, że warto taką imprezę kontynuować
w następnych latach, ponieważ szkoła jest dla młodzieży, a nie odwrotnie. Organizatorkami konkursu były nauczycielki p. Bogusława Zielińska i p. Ewa Rzeszutek.

 
Wirtualny spacer

Wirtualny spacer
po Gimnazjum nr 4
w Mielcu

 (kliknij)

Kontakt

Gimnazjum nr 4
w Mielcu

ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Szukaj w serwisie...

spum2012

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Kalendarium
Dzisiaj jest: Niedziela
10 Grudnia 2023
Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka
Imieniny obchodzą
Andrzej, Daniel, Judyta, Julia, Maria,
Radzisława

Do końca roku zostało 22 dni.
Zodiak: Strzelec
Wschód słońca: 07:27
Zachód słońca: 15:26
Odwiedzin
Dziśiaj3
Wczoraj3
W tym tygodniu41
W tym miesiącu49
Wszystkie236349
Cytaty
Świat jest jeno szkołą szukania: nie o to chodzi, kto dopadnie, ale kto przebieży piękniejszą drogą.
stat4u