Błąd

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2012/mt is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Mam talent

6 grudnia w Gimnazjum nr 4 w Mielcu już po raz drugi odbył się Szkolny Konkurs Artystyczny „ Mam talent”. Przedsięwzięcie okazało się imprezą ze wszech miar udanąi potrzebną.

{gallery width=480 height=330 counter=1 links=0 slider=boxplus.transition animation=3000 navigation=both orientation=vertical}2012/mt{/gallery}

To jedyne chyba ogólnoszkolne forum, na którym swe umiejętności mogli zaprezentować uczniowie z różnych klas. Oprócz możliwości "wyłowienia talentów”, konkurs przyczynił się do integracji uczniowskiej społeczności, a także przeciwdziałał „szkolnej nudzie”. Uczniowie zaprezentowali 4 utwory wokalne, 3 prace plastyczne,
2 układy taneczny, 2 utwory na flecie, 1 na akordeonie oraz 1 na gitarze. Wszystkie występy spotkały się z żywym aplauzem publiczności i nagrodzone zostały głośnymi brawami,
a przychylne opinie jury zachęciły młodych artystów do dalszego rozwijania swoich talentów.

Komisja konkursowa najwięcej głosów przyznała Izabeli Nowak z kl. I a, Dominice Pieróg z kl. I a oraz Aleksandrze Snopkowskiej z kl. I b za hip-hopowy układ taneczny.
II miejsce zdobyły Wiktoria Gancarz z kl. II c za wykonanie piosenki „Je veux
oraz towarzyszące jej na scenie Kamila Maślanka z kl. II c i Natalia Książek z kl. II a, które wykonały układ choreograficzny. Na III miejscu uplasował się Albert Piekarski z kl. II c, który wykonał utwór na akordeonie pt. „Maszynka do świerkania”. Nagrodę publiczności zdobył „Zespół zgrany, trąbka, pompka i organy” w składzie: Patryk Borek z kl. III a, Patryk Gaj z kl. III a, Jakub Kobos z kl. III b za wykonanie piosenki „ Zawsze coś, oj tam, oj tam”.

Atrakcją imprezy był występ gości: akrobatycznego zespołu „Flexible Acrobatic Duo”
z Rzeszowa, który tworzą dwie fantastyczne dziewczyny: Anna Węklar i Katarzyna Augustyniak oraz mielczanina Jakuba Kipy – wielokrotnego medalisty w Zawodach
w Układaniu Kostki Rubika.

Tegoroczny konkurs utwierdził nas w przekonaniu, że warto taką imprezę kontynuować
w następnych latach, ponieważ szkoła jest dla młodzieży, a nie odwrotnie. Organizatorkami konkursu były nauczycielki p. Bogusława Zielińska i p. Ewa Rzeszutek.

Dzisiaj jest: Czwartek
25 Kwietnia 2024
Jarosław, Marek, Wasyl
Siedemnastu. Wszyscy uzbrojeni po zęby. Siedemnastu, ale kto by ich tam liczył?.