Zdalne nauczanie

PROJEKT EFS

Przydatne linki
BIP
bip
Translate
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Rekrutacja do Gimnazjum nr 4 na rok szkolny 2015/2016

Do klasy pierwszej Gimnazjum nr 4 kandydatów zamieszkałych w obwodzie szkoły przyjmuje się z urzędu na podstawie ZGŁOSZENIA przez rodziców (opiekunów).

Kandydaci zamieszkali poza obwodem mogą być przyjęci po złożeniu WNIOSKU przez rodziców (opiekunów). W ich przypadku przeprowadzone będzie postępowanie rekrutacyjne z uwzględnieniem KRYTERIÓW przyjęcia do Gimnazjum nr 4.  

 


KOMUNIKATY SU

  1. Samorząd Uczniowski organizuje akcję pieczenia i sprzedaży ciast świątecznych. Osoby przygotowujące ciasta mogą otrzymać do 40pkt dodatnich z zachowania. Informujemy, że w dniach 3-4 grudnia oraz 10-11 grudnia będą one sprzedawane przez uczniów zarówno na terenie gimnazjum jak i po stronie szkoły podstawowej. Zebrane w ten sposób fundusze zostaną przekazane na zakup upominków świątecznych dla dzieci z Domu Dziecka w Skopaniu.
  2. Przypominamy, że trwa akcja Segregujesz-Pomagasz-Fundujesz w ramach której uczniowie przynoszą odzież, obuwie, koce, zasłony, torby itp. Wymienione rzeczy mają nadawać się jeszcze do wykorzystania. Worki na te surowce można odbierać u pani Mirosławy Szypuły lub u pani Barbary Pyrz. Przyniesione paczki mają mieć naklejoną kartkę z imieniem i nazwiskiem ucznia oraz klasą , a drugą taką samą kartkę należy dostarczyć do opiekunek SU. Worki składane są w boksie w szatni, tam gdzie wcześniej zbierana była makulatura. Akcja trwa do końca I półrocza.
  3. Od poniedziałku tj. 26 listopada do 20 grudnia rusza Akcja Góra Grosza. Klasy, które chcą do niej przystąpić proszone są o potwierdzenie udziału u przewodniczącego lub zastępcy SU.

Uczniowie, którzy wyróżnią się podczas zbiórki oprócz punktów z zachowania zostaną dodatkowo nagrodzeni zwolnieniem z pytania w ciągu jednego dnia, do wykorzystania do końca I półrocza.

  1. W czwartek 29 listopada od godziny 1700 do 2000 odbędzie się na auli szkolnej dyskoteka andrzejkowa dla wszystkich klas gimnazjum. Podczas dyskoteki będzie możliwość zakupienia w sklepiku szkolnym napojów. Przypominamy, o dostarczeniu przed dyskoteką do wychowawcy klasowego zgody rodziców.
 
Wirtualny spacer

Wirtualny spacer
po Gimnazjum nr 4
w Mielcu

 (kliknij)

Kontakt

Gimnazjum nr 4
w Mielcu

ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Szukaj w serwisie...

spum2012

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Kalendarium
Dzisiaj jest: Niedziela
10 Grudnia 2023
Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka
Imieniny obchodzą
Andrzej, Daniel, Judyta, Julia, Maria,
Radzisława

Do końca roku zostało 22 dni.
Zodiak: Strzelec
Wschód słońca: 07:27
Zachód słońca: 15:26
Odwiedzin
Dziśiaj3
Wczoraj3
W tym tygodniu41
W tym miesiącu49
Wszystkie236349
Cytaty
Świat jest jeno szkołą szukania: nie o to chodzi, kto dopadnie, ale kto przebieży piękniejszą drogą.
stat4u