Błąd

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2012/an is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Akademia z okazji święta Niepodległości

W dniu 9.11.2012 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Na scenie występowali gimnazjaliści z klas I a, I b, II b, II c, III a.

{gallery width=480 height=330 counter=1 links=0 slider=boxplus.transition animation=3000 navigation=both orientation=vertical }2012/an{/gallery}

Dziewczęta i chłopcy recytowali wiersze oraz krótko przedstawili historię naszej Ojczyzny związaną z dążeniem do niepodległości. Widoczna była też prezentacja multimedialna, która obrazowała deklamowane teksty. Publiczności szczególnie spodobał się występ zespołu muzycznego, który śpiewał pieśni patriotyczne. Cała uroczystość miała poważny, podniosły charakter. Prawie wszyscy uczniowie w tym dniu założyli stroje galowe.

Dzisiaj jest: Czwartek
25 Kwietnia 2024
Jarosław, Marek, Wasyl
Siedemnastu. Wszyscy uzbrojeni po zęby. Siedemnastu, ale kto by ich tam liczył?.