Zdalne nauczanie

PROJEKT EFS

Przydatne linki
BIP
bip
Translate
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Rekrutacja do Gimnazjum nr 4 na rok szkolny 2015/2016

Do klasy pierwszej Gimnazjum nr 4 kandydatów zamieszkałych w obwodzie szkoły przyjmuje się z urzędu na podstawie ZGŁOSZENIA przez rodziców (opiekunów).

Kandydaci zamieszkali poza obwodem mogą być przyjęci po złożeniu WNIOSKU przez rodziców (opiekunów). W ich przypadku przeprowadzone będzie postępowanie rekrutacyjne z uwzględnieniem KRYTERIÓW przyjęcia do Gimnazjum nr 4.  

Błąd
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder 2012/pgs is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2012/pgs is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

 

PUCHAR GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH 2012

W dniach 28-30.09.2012 roku w Suchedniowie rozegrany został VII Międzynarodowy Turniej Badmintona o Puchar Gór Świętokrzyskich. Turniej który co roku gromadzi najlepszych zawodników z Polski i zagranicy.

W tegorocznym turnieju wzięła udział rekordowa liczba - ponad 360 zawodników z 50 klubów, w tym z Rosji, Łotwy, Białorusi, Ukrainy, Bułgarii i Mołdawii.

 

Nasze województwo reprezentowały kluby : UKS „Orbitek” Straszęcin , MKS Stal Nowa Dęba, UKS Start Widełka, UKS Badmintona „Volant” Mielec, UKS Sokół Ropczyce, UKS Aktywna Piątka Przemyśl, UKS „Trójka” Tarnobrzeg, PTS” Walter” Rzeszów, a ich zawodnicy zdobyli 18 medali.

{gallery width=480 height=330 counter=1 links=0 slider=boxplus.transition animation=3000 navigation=both orientation=vertical }2012/pgs{/gallery}

Mieleckiego Volanta reprezentowała czwórka zawodników: Igor Iwański, Kasia Słomba, Paulina Janus i Kamila Szul. Najlepiej w zawodach wypadły najmłodsze z nich Paulina i Kamila, które w grze deblowej dziewcząt w kategorii U-13 zajęły III miejsce. Ich starsza koleżanka Kasia Słomba w kategorii U-17 była o krok od podium odpadając w pojedynkach ćwierćfinałowych. W deblu w parze z Magdaleną Machnik z UKS Orbitek Straszęcin przegrały po wyrównanym trzysetowym pojedynku z parą łotewską Ieva Eglite/ Jekaterina Romanowa 2:1 (18:21, 21:19; 21:23). W singlu, pojedynek o podium nie sprostała Justynie Rachowicz z Niepołomic. Mimo bardzo silnej konkurencji nasi reprezentanci pokazali się z bardzo dobrej strony,  co jest dobrym prognostykiem przed tegorocznym sezonem.

Trenerami naszych zawodników są Robert Karnasiewicz i Robert Nowak.

 
Wirtualny spacer

Wirtualny spacer
po Gimnazjum nr 4
w Mielcu

 (kliknij)

Kontakt

Gimnazjum nr 4
w Mielcu

ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Szukaj w serwisie...

spum2012

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Kalendarium
Dzisiaj jest: Niedziela
10 Grudnia 2023
Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka
Imieniny obchodzą
Andrzej, Daniel, Judyta, Julia, Maria,
Radzisława

Do końca roku zostało 22 dni.
Zodiak: Strzelec
Wschód słońca: 07:27
Zachód słońca: 15:26
Odwiedzin
Dziśiaj3
Wczoraj3
W tym tygodniu41
W tym miesiącu49
Wszystkie236349
Cytaty
Świat jest jeno szkołą szukania: nie o to chodzi, kto dopadnie, ale kto przebieży piękniejszą drogą.
stat4u