Zdalne nauczanie

PROJEKT EFS

Przydatne linki
BIP
bip
Translate
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Rekrutacja do Gimnazjum nr 4 na rok szkolny 2015/2016

Do klasy pierwszej Gimnazjum nr 4 kandydatów zamieszkałych w obwodzie szkoły przyjmuje się z urzędu na podstawie ZGŁOSZENIA przez rodziców (opiekunów).

Kandydaci zamieszkali poza obwodem mogą być przyjęci po złożeniu WNIOSKU przez rodziców (opiekunów). W ich przypadku przeprowadzone będzie postępowanie rekrutacyjne z uwzględnieniem KRYTERIÓW przyjęcia do Gimnazjum nr 4.  

Błąd
 • [sigplus] Critical error: Image gallery folder 2012/mgp is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2012/mgp is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

 

MASTERS 2012 GRAND PRIX VICTOR’A W MIELCU

Po raz ostatni w tym sezonie w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Mielcu odbyły się zawody badmintonowe z cyklu GRAND PRIX VICTOR’A kończące siódmą edycję, tego największego w południowo-wschodniej Polsce turnieju dla amatorów.

{gallery width=480 height=330 counter=1 links=0 slider=boxplus.transition animation=3000 navigation=both orientation=vertical }2012/mgp{/gallery}

Na mieleckich kortach spotkali się „najlepsi z najlepszych”, którzy w ciągu 9 turniejów w sezonie 2011/2012 uzyskali największą ilość punktów w klasyfikacji generalnej i prawo do gry w turnieju Masters.

W niedzielnych zawodach najwięcej emocji dostarczyła rywalizacja w grach podwójnych. Po dziewięciu rozegranych dotychczas turniejach na czele klasyfikacji generalnej sezonu 2011/2012 były dwie pary z Nowej Dęby z jednakową ilością punktów: Adam Bunio z Dawidem Rząsą i Adrian Bogdan z Łukaszem Dychą.

Po losowaniu do „łatwiejszej” grupy trafili Adrian z Łukaszem. W pierwszym pojedynku, bez większych problemów, pokonali mielecką parę I. Iwański/ D. Rzeszutek 2:0 (21:17; 21:18). W drugim z myślenicko-krakowską parą T. Proszek/ T. Knopek wygrali pierwszego seta 21:16, przegrali drugiego 21:15, a w trzecim prowadząc cały czas 2-5 punktami przegrali w końcówce 20:22 i trafili do „małego” finału o III miejsce.

Z początku wydawało się, że nic się nie stało, ponieważ Adam z Dawidem po dużo cięższych pojedynkach w „czwórkowej” grupie rzutem na taśmę – 2:1 (17:21; 21:16; 21:11) z parą myślenicką M. Kozieł/ T. Matoga – również trafili do „małego” finału i o końcowej klasyfikacji zdecyduje ostatni pojedynek. Niestety pomimo bezpośredniej wygranej na korcie Adrian i Łukasz nie zdołali wyprzedzić w klasyfikacji końcowej swoich przeciwników. III miejsce dawało zbyt mało punktów do klasyfikacji generalnej. Zgodnie z regulaminem o końcowej klasyfikacji decydowały 4 najlepsze wyniki z 9 ostatnich turniejów. Dziewiąty turniej „przed” turniejem Masters „po” stał się dziesiąty, nie był więc zaliczany co spowodowało, że najlepszy w sezonie dla |Adriana i Łukasza wynik „uciekł” z ich rankingu i mistrzami w klasyfikacji końcowej została para Adam Bunio i Dawid Rząsa.

W finale Turnieju Masters 2012 w Grach Podwójnych zmierzyli się Łukasz Pieniążek i Dariusz Walas z Rzeszowa oraz Tomasz Knopek i Tomasz Proszek. Wygrali Rzeszowianie 2:1 (17:21; 21:12; 21:14).

W kategorii Kobiet klasyfikację końcową wygrała „wielka nieobecna” na turnieju Masters 2012 – Kasia Słomba z Mielca, która w tym czasie walczyła o punkty do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na turnieju juniorów młodszych w Suwałkach. Na korcie w Mielcu w tej kategorii turniej Masters 2012 wygrała natomiast Natalia Róg z Nowej Dęby, pokonując zdecydowanie wszystkie swoje przeciwniczki. Druga była Wiktoria Kapinos mieleckiego Volanta, a trzecia jej klubowa koleżanka Izabela Nowak.

Ostatni zawody miały również wpływ na zwycięstwo w klasyfikacji generalnej kategorii Runners Up Roberta Nowaka z Mielca, który o puchar walczył z swoim wychowankiem – Dawidem Rzeszutkiem. Wiadomo było, że ten, który zajmie wyższe miejsce w turnieju Masters kategorii Open zdobędzie więcej punktów rankingowych i zwycięży w Runnersach. Dawid nie wyszedł z grupy, natomiast Robert „zatrzymał się” na ćwierćfinale i to zadecydowało o jego ostatecznym sukcesie.

W klasyfikacji końcowej kategorii Open sezonu 2011/2012 zwycięzca, podobnie jak u pań, znany był przed turniejem Masters 2012. Był nim Łukasz Pieniążek z Rzeszowa. Łukasz również podczas turnieju mistrzów potwierdził swoją klasę wygrywając wszystkie swoje pojedynki bez straty seta. Drugie miejsce zajął Marek Kamiński z Nowej Dęby, a trzecie Tomasz Matoga z Myślenic.

W kategorii Old Boys, po powrocie do zdrowia, na najwyższym podium stanął „Terminator” Adam Bunio, zdobywając w ten sposób po raz siódmy !!! puchar za zwycięstwo w sezonie.

W Tradycyjnym Turnieju Zamknięcia, w którym uczestniczyli zawodnicy spoza pierwszej dwunastki klasyfikacji generalnej Open wygrał Tomasz Knopek z Krakowa, drugie miejsce zajął Bogdan Matoga z Myślenic, a trzecie mielczanin Patryk Pietras.

W poszczególnych kategoriach turnieju Masters 2012 wygrywali:

w kat. OPEN

 1. Łukasz PIENIĄŻEK – Rzeszów
 2. Marek KAMIŃSKI – Nowa Dęba
 3. Tomasz MATOGA - Myślenice

w kat. OLD BOYS

 1. Adam BUNIO – Nowa Dęba
 2. Maciej KOZIEŁ – Myślenice
 3. Robert KARNASIEWICZ – Mielec

w kat. KOBIET

 1. Natalia RÓG – Nowa Dęba
 2. Wiktoria KAPINOS – Mielec
 3. Izabela NOWAK – Mielec

w kat. GRY PODWÓJNE

 1. Ł. PIENIĄŻEK/ D. WALAS – Rzeszów
 2. T. KNOPEK/ T. PROSZEK – Kraków/ Myślenice
 3. A. Bogdan/ Ł. Dycha – Nowa Dęba

TURNIEJ ZAMKNIĘCIA SEZONU

 1. Tomasz KNOPEK – Kraków
 2. Bogdan MATOGA – Myślenice
 3. Patryk PIETRAS - Mielec

Nagrody dla wszystkich uczestników turnieju Masters ufundowali: Jacek Szafrański właściciel firmy Sportimpex, przedstawiciel na Polskę firmy Victor - główny sponsor Grand Prix Victora, Unilight S.A., Miracullum S.A. oraz Krzysztof Ostrowski Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego Badmintona „Volant” Mielec.

Na zakończenie dokonano podsumowania klasyfikacji generalnej Grand Prix Victora we wszystkich rozgrywanych kategoriach w sezonie 2011/2012. Zwycięzcy otrzymali piękne puchary ufundowane przez Prezydenta Miasta Mielca Bogdana Bieńka.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA GENERALNA GRAND PRIX VICTORA

W SEZONIE 2011/2012

kat. OPEN

 1. Łukasz PIENIĄŻEK – Rzeszów – 1680 pkt.
 2. Marek KAMIŃSKI – Nowa Dęba – 1512 pkt.
 3. Tomasz MATOGA - Myślenice – 1452 pkt.

kat. RUNNERS UP

 1. Robert NOWAK – Mielec – 1515 pkt.
 2. Dawid RZESZUTEK – Mielec – 1470 pkt.
 3. Patryka KOPEĆ – Nowa Dęba – 1356 pkt.

w kat. OLD BOYS

 1. Adam BUNIO – Nowa Dęba – 1680 pkt.
 2. Robert KARNASIEWICZ – Mielec – 1516 pkt.
 3. Maciej KOZIEŁ – Myślenice – 1512 pkt.

kat. KOBIET

 1. Kasia SŁOMBA – Mielec - 1600 pkt.
 2. Wiktoria KAPINOS - Mielec -1522 pkt.
 3. Karolina DZIEKAN - Mielec – 1360 pkt..

w kat. GRY PODWÓJNE

 1. A. BUNIO / D. RZĄSA– Nowa Dęba – 1532 pkt.
 2. A. BOGDAN / Ł. DYCHA – Nowa Dęba 1516 pkt.
 3. M. KOZIEŁ/ T. MATOGA – Myślenice – 1045 pkt.

 
Wirtualny spacer

Wirtualny spacer
po Gimnazjum nr 4
w Mielcu

 (kliknij)

Kontakt

Gimnazjum nr 4
w Mielcu

ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Szukaj w serwisie...

spum2012

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Kalendarium
Dzisiaj jest: Czwartek
30 Czerwca 2022
Imieniny obchodzą
Alpinian, Ciechosława, Cyryl, Emilia,
Lucyna, Marcjal

Do końca roku zostało 185 dni.
Zodiak: Rak
Wschód słońca: 03:32
Zachód słońca: 19:43
Odwiedzin
Dziśiaj1
Wczoraj0
W tym tygodniu4
W tym miesiącu92
Wszystkie233686
Cytaty
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
stat4u