Błąd

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2012/msm is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

MIĘDZYNARODOWY SUKCES MIELCZANKI

W dniach 18-20 maja 2012 r. w Siguldzie na Łotwie odbył się XVIII Międzynarodowy Turniej Badmintona „Siguldas Atklātais Starptautiskais Čempionāts Badmintonā Jauniešiem”. W zawodach wzięło udział ponad 170 zawodnikówz Ukrainy, Estonii, Łotwy, Litwy i Polski, którzy rywalizowali w kategoriach wiekowych U-11, U-13, U-16. Jedyną reprezentantką z Podkarpacia była Kasia Słomba, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Badmintona „Volant” Mielec.

{gallery width=480 height=330 counter=1 links=0 slider=boxplus.transition animation=3000 navigation=both orientation=vertical }2012/msm{/gallery}

Pierwszy występ mielczanki na międzynarodowej arenie zakończył się dużym sukcesem. W deblu dziewcząt w parze z Zuzanną Glijer z Suchedniowa w kategorii U-16 zajęła III miejsce, natomiast w singlu zakończyła rywalizację na VI pozycji.

Długa wyprawa na Łotwę, ponad 1000 km, połączona była z licznymi atrakcjami turystycznymi. Kasia miała okazję zobaczyć Świętą Górę koło Grabarki, stolicę Litwy Wilno z jej pięknymi zabytkami i największym we wschodniej Europie Aquaparkiem oraz stolicę Łotwy Rygę. Realizacja tak bogatego programu, poza zawodami była możliwa dzięki długim dniom. Słońce zachodziło dopiero po 23.

Dzisiaj jest: Piątek
19 Kwietnia 2024
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad,
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Leon, Leontyna, Pafnucy, Tymon, Werner,
Włodzimierz

Zodiak: Baran
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy, ale na szukanie go warto poświęcić życie.