Zdalne nauczanie

PROJEKT EFS

Przydatne linki
BIP
bip
Translate
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Rekrutacja do Gimnazjum nr 4 na rok szkolny 2015/2016

Do klasy pierwszej Gimnazjum nr 4 kandydatów zamieszkałych w obwodzie szkoły przyjmuje się z urzędu na podstawie ZGŁOSZENIA przez rodziców (opiekunów).

Kandydaci zamieszkali poza obwodem mogą być przyjęci po złożeniu WNIOSKU przez rodziców (opiekunów). W ich przypadku przeprowadzone będzie postępowanie rekrutacyjne z uwzględnieniem KRYTERIÓW przyjęcia do Gimnazjum nr 4.  

 

PODWÓJNY AWANS KASI

W dn. 29.04.2012R. w hali sportowej w Niepołomicach zostały rozegrane Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w badmintonie.  Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z Podkarpacia i Małopolski.

Awans uzyskali finaliści w poszczególnych grach. Badmintoniści z Podkarpacia dominowali w czterech z pośród pięciu gier. Jedynie w grze pojedynczej chłopców finał został rozegrany pomiędzy zawodnikami z Małopolski, natomiast w pozostałych grach w meczach o pierwsze miejsce grali nasi zawodnicy.

Finaliści w poszczególnych grach:

Gra pojedyncza dziewcząt

  1. Katarzyna Słomba – UKSB „Volant” Mielec
  2. Agnieszka Szymaszek – UKS „Orbitek” Straszęcin

Gra podwójna dziewcząt:

  1. Agnieszka Szymaszek /Magdalena Machnik – UKS „Orbitek” Straszęcin
  2. Anita Mielniczek/Gabriela Ślisz - UKS „Orbitek” Straszęcin

Gra podwójna chłopców:

  1. Patryk Kopeć /Ernest Ścipień – MKS „Stal” Nowa Dęba
  2. Szymon Malik/Wiktor Salamon – UKS „Trójka” Tarnobrzeg

Gra mieszana:

  1. Patryk Kopeć -MKS „Stal” Nowa Dęba /Magdalena Machnik- UKS „Orbitek” Straszęcin
  2. Paweł Kopański/Aleksandra Białek- UKS „Start” Widełka

Należy dodać, że na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży – Kraków 2012 wcześniej awans z listy klasyfikacyjnej PZBad uzyskali następujący zawodnicy z naszego województwa:

Joanna Stanisz – UKS „Sokół” Ropczyce (gra pojedyncza, gra mieszana)
Rafał Gurga – UKS „Orbitek” Straszęcin (gra pojedyncza, gra mieszana)
Katarzyna Kutacha – UKS „Start” Widełka (gra pojedyncza, gra podwójna)
Szymon Malik – UKS „Trójka” Tarnobrzeg (gra pojedyncza)
Katarzyna Słomba  - UKSB „Volant” Mielec (gra podwójna)
Aleksandra Białek - UKS „Start” Widełka (gra podwójna)
Podsumowując,  w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży  w Krakowie udział weźmie 14 badmintonistów z Podkarpacia.

Życzymy sukcesów!!!

 
Wirtualny spacer

Wirtualny spacer
po Gimnazjum nr 4
w Mielcu

 (kliknij)

Kontakt

Gimnazjum nr 4
w Mielcu

ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Szukaj w serwisie...

spum2012

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Kalendarium
Dzisiaj jest: Czwartek
30 Czerwca 2022
Imieniny obchodzą
Alpinian, Ciechosława, Cyryl, Emilia,
Lucyna, Marcjal

Do końca roku zostało 185 dni.
Zodiak: Rak
Wschód słońca: 03:32
Zachód słońca: 19:43
Odwiedzin
Dziśiaj1
Wczoraj0
W tym tygodniu4
W tym miesiącu92
Wszystkie233686
Cytaty
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
stat4u