Zdalne nauczanie

PROJEKT EFS

Przydatne linki
BIP
bip
Translate
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Rekrutacja do Gimnazjum nr 4 na rok szkolny 2015/2016

Do klasy pierwszej Gimnazjum nr 4 kandydatów zamieszkałych w obwodzie szkoły przyjmuje się z urzędu na podstawie ZGŁOSZENIA przez rodziców (opiekunów).

Kandydaci zamieszkali poza obwodem mogą być przyjęci po złożeniu WNIOSKU przez rodziców (opiekunów). W ich przypadku przeprowadzone będzie postępowanie rekrutacyjne z uwzględnieniem KRYTERIÓW przyjęcia do Gimnazjum nr 4.  

KOLEJNY MIELECKI „VICTOR”

11 marca w 2012 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Mielcu został rozegrany 62 turniej amatorów w badmintona z cyklu Grand Prix Victor’a.

W turnieju wzięli udział zawodnicy z New Jersey (USA), Krakowa, Wieliczki, Myślenic, Tarnowa, Rzeszowa, Nowej Dęby i Mielca. Po dłuższej nieobecności do gry na mieleckich kortach powrócili Mariusz Tochowicz i Rafał Dychtoń z Tarnowa oraz Bogdan Gunia z Nowej Dęby.

Po raz pierwszy w historii trwania cyklu na korcie z rakietą nie pojawił się „Terminator” Adam Bunio, który z powodu kontuzji mógł wystąpić jedynie w roli trenera. W turnieju nie mogli wziąć również udziału juniorzy Patryk Kopeć i Ernest Ścipeń z Nowej Dęby oraz Dawid Rzeszutek i Igor Iwański z Mielca, którzy w tym czasie doskonalili swoje umiejętności na zgrupowaniu kadry juniorów województwa podkarpackiego w Straszęcinie pod okiem Jerzego Dołhana – trenera kadry narodowej. Brakło również Kasi Słomby, która reprezentowała Mielec na międzynarodowym turnieju Mazovia Cup w Sochocinie.

Niedzielne pojedynki, jak zwykle, rozpoczęła kategoria Runners Up. W dwóch 4 osobowych grupach dominowali Robert Nowak z Mielca i Mariusz Tochowicz. Obydwaj wygrali wszystkie mecze grupowe, tracąc z przeciwnikami zaledwie po jednym secie. Pojedynek finałowy, po bardzo wyrównanej grze zakończył się zwycięstwem Roberta 2:1 (16:21;21:17; 21:17).

W kategorii kobiet rywalizację zdominowała najmłodsza 13-letnia Natalia Róg, na co dzień uczennica V klasy Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowej Dębie. Pokonała gładko wszystkie swoje przeciwniczki, bez straty seta. W kategorii Old Boys, przeciwników na korcie, w zastępstwie za „Terminatora” Adama Bunio skutecznie „porozstawiał” Bogdan Gunia.

O godzinie 11:00 rozpoczęła się rywalizacja w najliczniej obsadzonym turnieju Open. Pojedynki nabrały tempa, a sportowe współzawodnictwo przeszło na wyższy poziom. Pierwsze miejsca w grupach zdobyli: Łukasz Pieniążek – lider klasyfikacji generalnej, Tomasz Proszek i Tomasz Matoga z Myślenic, Dariusz Walas z Rzeszowa i Adrian Bogdan z Nowej Dęby. Ponieważ turniej rozgrywany był systemem pośrednim, z drugich miejsc do fazy pucharowej dołączyli Artur Tukendorf z Krakowa, Marek Kamiński i Łukasz Dycha z Nowej Dęby, Mariusz Tochowicz z Tarnowa i Tomasz Malcharek z New Jersey (USA).

W „pucharze” w 100 % powtórzyły się końcowe rozstrzygnięcia sprzed miesiąca. Zwyciężył Łukasz Pieniążek pokonując w finale Marka Kamińskiego 2:1 (19:21; 21:18; 21:10). Najniższy stopień podium zdobył Tomasz Malcharek pokonując tym razem w pojedynku o III miejsce Dariusza Walasa z Rzeszowa. Aspiracje do podium w singlu na korcie miał również Artur Tukendorf, niestety musiał skreczować prowadząc w meczu ćwierćfinałowym z Dariuszem Walasem.

Gry podwójne koncertowo rozegrała para Tomasz Malcharek/ Artur Tukendorf. „Starzy przyjaciele z boiska” pokazali wiele zagrań na najwyższym poziomie. Widać było, że pomimo upływu lat „czują deblowego bluesa” J

Wyniki końcowe:

Kat. Runners Up.

 1. Robert Nowak - Mielec
 2. Mariusz Tochowicz – Tarnów
 3. Tadeusz Michalik - Tarnów

Kat. Kobiety

 1. Natalia Róg – Nowa Dęba
 2. Paulina Janus – Mielec
 3. Wiktoria Kapinos – Mielec

Kat. Old Boys

 1. Bogdan Gunia – Nowa Dęba
 2. Maciej Kozieł - Myślenice
 3. Tadeusz Michalik - Tarnów

Kat. Open

 1. Łukasz Pieniążek – Rzeszów
 2. Marek Kamiński – Nowa Dęba
 3. Tomasz Malcharek – New Jersey (USA)

Kat. Gry Podwójne

 1. T. Malcharek/ A. Tukendorf – New Jersey (USA)/ Kraków
 2. T. Knopek/ T. Proszek – Kraków/ Myślenice
 3. M. Kozieł/ T. Matoga – Myślenice

Zobacz zdjęcia

 

 
Wirtualny spacer

Wirtualny spacer
po Gimnazjum nr 4
w Mielcu

 (kliknij)

Kontakt

Gimnazjum nr 4
w Mielcu

ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Szukaj w serwisie...

spum2012

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Kalendarium
Dzisiaj jest: Sobota
20 Lipca 2024
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak
Wschód słońca: 03:52
Zachód słońca: 19:29
Odwiedzin
Dziśiaj1
Wczoraj0
W tym tygodniu34
W tym miesiącu218
Wszystkie237557
Cytaty
Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak, jakby nic nie było cudem, albo tak jakby cudem było wszystko.
stat4u