Zdalne nauczanie

PROJEKT EFS

Przydatne linki
BIP
bip
Translate
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Rekrutacja do Gimnazjum nr 4 na rok szkolny 2015/2016

Do klasy pierwszej Gimnazjum nr 4 kandydatów zamieszkałych w obwodzie szkoły przyjmuje się z urzędu na podstawie ZGŁOSZENIA przez rodziców (opiekunów).

Kandydaci zamieszkali poza obwodem mogą być przyjęci po złożeniu WNIOSKU przez rodziców (opiekunów). W ich przypadku przeprowadzone będzie postępowanie rekrutacyjne z uwzględnieniem KRYTERIÓW przyjęcia do Gimnazjum nr 4.  

Mazovia Junior Cup 2012W dniach 9-11.03.2012 roku tradycyjnie w halach Płońska i Sochocina rywalizowała młodzież i dzieci o trofea w Międzynarodowych Mistrzostwach Mazowsza - XI Fukuda Mazovia Junior Cup w badmintona.

Turniej został zorganizowany w trzech kategoriach wiekowych zaliczanych do rankingu Polskiego Związku Badmintona: do lat 19, 16 i 13. Dodatkowo po raz drugi w historii rozgrywane były też kategorie do lat 11. Wszystko to miało wpływ na znaczne, w stosunku do roku ubiegłego, zwiększenie frekwencji. Wystartowało ponad 320 zawodniczek i zawodników (ponad 70 z zagranicy) z 53 klubów. Swych reprezentantów przysłały kluby z Białorusi, Litwy, Mołdawii i Ukrainy.

Znakomicie w zawodach zaprezentowała się Kasia Słomba, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Badmintona „Volant” Mielec, która w parze z Zuzanną Glijer z Suchedniowa zdobyła brązowy medal w grze podwójnej dziewcząt w kategorii juniorów młodszych. Uzyskany wynik i kolejne punkty do rankingu PZBad zapewniają tej parze awans bez eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się 29 czerwca w Krakowie.

Co roku organizatorzy starają się, aby zawody miały coraz wyższy poziom. W tym roku, również było kilka nowości. Po raz pierwszy w turnieju zagrali reprezentanci Mołdawii. Drugą nowością było 9 profesjonalnych mat badmintonowych, na których toczyła się rywalizacja w Płońsku. Dotychczas w tej hali gry rozgrywane były na parkiecie. Teraz standard wzrósł, a uczestnicy bardzo sobie chwalili halę i jej warunki. Szkoda tylko, że na koniec imprezy Płońsk miał awarię prądu (ze względu na silne wiatry), co odbiło się również na turnieju. Kilka ostatnich finałów musiano dograć przy świetle dziennym. Jednak nikt ze startujących nie robił z tego tragedii. Niestety z tego powodu, że nie mogła się odbyć uroczysta ceremonia zwycięzców.

zobacz zdjęcia

 
Wirtualny spacer

Wirtualny spacer
po Gimnazjum nr 4
w Mielcu

 (kliknij)

Kontakt

Gimnazjum nr 4
w Mielcu

ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Szukaj w serwisie...

spum2012

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Kalendarium
Dzisiaj jest: Czwartek
30 Czerwca 2022
Imieniny obchodzą
Alpinian, Ciechosława, Cyryl, Emilia,
Lucyna, Marcjal

Do końca roku zostało 185 dni.
Zodiak: Rak
Wschód słońca: 03:32
Zachód słońca: 19:43
Odwiedzin
Dziśiaj1
Wczoraj0
W tym tygodniu4
W tym miesiącu92
Wszystkie233686
Cytaty
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
stat4u