Zdalne nauczanie

PROJEKT EFS

Przydatne linki
BIP
bip
Translate
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Rekrutacja do Gimnazjum nr 4 na rok szkolny 2015/2016

Do klasy pierwszej Gimnazjum nr 4 kandydatów zamieszkałych w obwodzie szkoły przyjmuje się z urzędu na podstawie ZGŁOSZENIA przez rodziców (opiekunów).

Kandydaci zamieszkali poza obwodem mogą być przyjęci po złożeniu WNIOSKU przez rodziców (opiekunów). W ich przypadku przeprowadzone będzie postępowanie rekrutacyjne z uwzględnieniem KRYTERIÓW przyjęcia do Gimnazjum nr 4.  

Rywalizacja była bardzo zacięta szczególnie grze podwójnej dziewcząt gdzie spotkały się cztery pary z pierwszej ósemki listy klasyfikacyjnej. Oczywiście nie brakło czołowych zawodników plasujących się wysoko na listach w innych grach. Rywalizacja przebiegała w sportowej atmosferze i zakończyła się wręczeniem pucharów i dyplomów.

 

 

Wyniki w poszczególnych grach przestawiają się następująco:

Gra pojedyncza chłopców:

1 miejsce – Rafał Gurga – Orbitek Straszęcin 
2 miejsce – Bartosz Piekarz – UKS Orliki Ropica Polska
3-4 miejsce – Marcin Wnuk – MKS Orlicz Suchedniów/ Mariusz Kabat – AZSAGH Kraków

Gra pojedyncza dziewcząt:

1 miejsce – Kamila Morawska – MKS Spartakus Niepołomice 
2 miejsce – Zuzanna Glijer – MKS Orlicz Suchedniów
3-4 miejsce – Edyta Mietła - MKS Spartakus Niepołomice/ Katarzyna Kutacha – UKS Start Widełka

Gra podwójna chłopców:

1 miejsce - Bartosz Piekarz – UKS Orliki Ropica Polska/ Mariusz Kabat – AZSAGH Kraków
2 miejsce – Krystian Chrząścik /Rafał Markowicz - UKS Orliki Ropica Polska
3-4 miejsce – Tomasz Szołdra / Marcin Wnuk – MKS Orlicz Suchedniów
Szymon Malik / Wiktor Salamon – UKS Trójka Tarnobrzeg

Gra podwójna dziewcząt:

1 miejsce – Kamila Morawska / Justyna Rachowicz – MKS Spartakus Niepołomice 
2 miejsce – Emilia Jaworska / Edyta Mietła – MKS Spartakus Niepołomice
3 miejsce - Zuzanna Glijer – MKS Orlicz Suchedniów/ Katarzyna Słomba – UKSB Volant Mielec
4 miejsce – Aleksandra Białek / Katarzyna Kutacha – UKS Start Widełka

Gra mieszana:

1 miejsce – Patryk Kopeć – MKS Stal Nowa Dęba/ Magdalena Machnik – Orbitek Straszęcin 
2 miejsce – Paweł Kopański / Aleksandra Białek – UKS Start Widełka
3 miejsce - Ernest Ścipień – MKS Stal Nowa Dęba / Gabriela Ślisz – Orbitek Straszęcin 
4 miejsce – Dawid Rzeszutek – UKSB Volant Mielec / Kinga Gurz – Sokół Ropczyce

W przyszłą sobotę 3.03.12  Odbędzie się kolejny turniej krajowy tym razem młodzików w Straszęcinie, oraz w niedzielę 4.03.2012 Preferowany Turniej Juniorów w Ropczyc h, w którym wezmą udział czołowi zawodnicy tej kategorii. Jest to jeden z ostatnich sprawdzianów przed czekającymi ich Mistrzostwami Polski Juniorów.

 
Wirtualny spacer

Wirtualny spacer
po Gimnazjum nr 4
w Mielcu

 (kliknij)

Kontakt

Gimnazjum nr 4
w Mielcu

ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Szukaj w serwisie...

spum2012

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Kalendarium
Dzisiaj jest: Czwartek
30 Czerwca 2022
Imieniny obchodzą
Alpinian, Ciechosława, Cyryl, Emilia,
Lucyna, Marcjal

Do końca roku zostało 185 dni.
Zodiak: Rak
Wschód słońca: 03:32
Zachód słońca: 19:43
Odwiedzin
Dziśiaj1
Wczoraj0
W tym tygodniu4
W tym miesiącu92
Wszystkie233686
Cytaty
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
stat4u