Zdalne nauczanie

PROJEKT EFS

Przydatne linki
BIP
bip
Translate
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Rekrutacja do Gimnazjum nr 4 na rok szkolny 2015/2016

Do klasy pierwszej Gimnazjum nr 4 kandydatów zamieszkałych w obwodzie szkoły przyjmuje się z urzędu na podstawie ZGŁOSZENIA przez rodziców (opiekunów).

Kandydaci zamieszkali poza obwodem mogą być przyjęci po złożeniu WNIOSKU przez rodziców (opiekunów). W ich przypadku przeprowadzone będzie postępowanie rekrutacyjne z uwzględnieniem KRYTERIÓW przyjęcia do Gimnazjum nr 4.  

Błąd
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder 2012/mp is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2012/mp is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

 

MISTRZOSTWA PODKARPACIA JUNIOROW MŁODSZYCH

W ostatnią niedzielę stycznia w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Straszęcinie odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów Młodszych w Badmintonie. W zawodach wzięło udział 45 zawodników z całego województwa.Rywalizacja w każdej grze była bardzo zacięta i dostarczała dużo emocji.  Grający młodzicy w kategorii juniora młodszego „depczą po piętach” swoim starszym kolegom.  
Pod nieobecność kontuzjowanej Kasi Słomby dwa medale dla Mielca zdobyli jej młodsi koledzy z UKS Badmintona Volant Mielec. Brązowy przypadł parze mikstowej: Konrad Rożniał i Karolina Dziekan natomiast srebro wywalczył Dawid Rzeszutek, który wystąpił w grze deblowej chłopców w parze z Patrykiem Kopciem z Nowej Dęby. Cała trójka medalistów uczy się w I A - klasie sportowej o profilu badminton w Gimnazjum nr 4 w Mielcu.
Fundatorem nagród był Urząd Marszałkowski i Podkarpacki Związek Badmintona. Wszyscy zawodnicy biorący udział w mistrzostwach otrzymali słodkie upominki ufundowane przez Zarząd Klubu UKS „Orbitek” w Straszęcinie.

 

{gallery width=480 height=380 counter=1 links=0 slider=boxplus.transition animation=3000 navigation=both orientation=vertical }2012/mp{/gallery}

 
Wirtualny spacer

Wirtualny spacer
po Gimnazjum nr 4
w Mielcu

 (kliknij)

Kontakt

Gimnazjum nr 4
w Mielcu

ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Szukaj w serwisie...

spum2012

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Kalendarium
Dzisiaj jest: Czwartek
30 Czerwca 2022
Imieniny obchodzą
Alpinian, Ciechosława, Cyryl, Emilia,
Lucyna, Marcjal

Do końca roku zostało 185 dni.
Zodiak: Rak
Wschód słońca: 03:32
Zachód słońca: 19:43
Odwiedzin
Dziśiaj1
Wczoraj0
W tym tygodniu4
W tym miesiącu92
Wszystkie233686
Cytaty
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
stat4u