Zdalne nauczanie

PROJEKT EFS

Przydatne linki
BIP
bip
Translate
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Rekrutacja do Gimnazjum nr 4 na rok szkolny 2015/2016

Do klasy pierwszej Gimnazjum nr 4 kandydatów zamieszkałych w obwodzie szkoły przyjmuje się z urzędu na podstawie ZGŁOSZENIA przez rodziców (opiekunów).

Kandydaci zamieszkali poza obwodem mogą być przyjęci po złożeniu WNIOSKU przez rodziców (opiekunów). W ich przypadku przeprowadzone będzie postępowanie rekrutacyjne z uwzględnieniem KRYTERIÓW przyjęcia do Gimnazjum nr 4.  

 

60 GRAND PRIX VICTORA W MIELCU


Już po raz sześćdziesiąty hala sportowa Zespołu Szkół nr 2 w Mielcu gościła fanów najszybszej rakietowej gry świata na turnieju z cyklu Grand Prix Victora.Po raz kolejny wśród grających pojawili się nowi zawodnicy – tym razem z Myślenic oraz kolejni młodzi wychowankowie Uczniowskiego Klubu Sportowego Badmintona Volant Mielec.

W najliczniej obsadzonej kategorii Runners Up zwyciężył Jarosław Górski z Gorlic, który w finałowym pojedynku dość gładko pokonał 2:0 (21:11; 21:12) Adama Bunio. O łatwym zwycięstwie Jarka zdecydował fakt, że Adam zdecydował się wystąpić w 3 kategoriach (Runnres Up, Old Boys i Gry Podwójne). Przed tym meczem miał 8 pojedynków „w nogach” i nie był w stanie fizycznie podjąć równorzędnej walki. Trzecie miejsce zajął Patryk Kopeć z Nowej Dęby pokonując mielczanina Dawida Rzeszutka 2:0 (21:19; 21:17).
Wśród pań triumfowała liderka klasyfikacji generalnej Katarzyna Słomba, wygrywając wszystkie pojedynki. Drugie miejsce zajęła Wiktoria Kapinos, a trzecie Karolina Dziekan. Wszystkie zawodniczki są reprezentantkami UKS Badmintona Volant Mielec.
W kategorii Old Boys na najwyższym podium stanął lider „seniorów” Adam Bunio. Drugie miejsce zajął występujący po raz pierwszy na mieleckich kortach Maciej Kozieł z Myślenic, który ciekawą, kombinacyjną grą, po bardzo zaciętym meczu pokonał 2:1 (21:13; 14:21; 26:24) trzeciego Tadeusza Michalika z Tarnowa.
Wśród dwunastu zawodników w kategorii Open najlepiej zaprezentował się Łukasz Pieniążek z Rzeszowa, z którym nikt z przeciwników nie zdołał jednego seta. Drugie miejsce zajął Marek Kamiński, a trzecie Dawid Rząsa – obydwaj z Nowej Dęby.
W kategorii Gry Podwójne dwa najwyższe stopnie podium zdobyły pary z MKS Stal Nowa Dęba: Adam Bunio i Dawid Rząsa oraz Łukasz Dycha i Marek Kamiński. Wynik finałowego pojedynku 2:1 (25:27; 21:14; 21:17) dla Adama i Dawida. Na najniższym stopniu stanęła para z Gorlic – Jarosław Górski i Dariusz Piekarz.
Z okazji jubileuszowego „60” turnieju Prezes UKS Badmintona Volant Mielec – Krzysztof Ostrowski wręczył wszystkim grającym specjalnie przygotowane na tą okazję upominki.
Następny turniej z cyklu Grand Prix Victora w Mielcu odbędzie się 12 lutego 2012 roku.
Wyniki końcowe:
Kat. Open
1.    Łukasz Pieniążek – Rzeszów
2.    Marek Kamiński – Nowa Dęba
3.    Dawid Rząsa – Nowa Dęba
Kat. Kobiety
1.    Katarzyna Słomba – Mielec
2.    Wiktoria Kapinos – Mielec
3.    Karolina Dziekan – Mielec
Kat. Runners Up
1.    Jarosław Górski – Gorlice
2.    Adam Bunio – Nowa Dęba
3.    Patryk Kopeć – Nowa Dęba
Kat. Old Boys
1.    Adam Bunio – Nowa Dęba
2.    Maciej Kozieł - Myślenice
3.    Tadeusz Michalik – Tarnów
Kat. Gry Podwójne
1.    A. Bunio/ D. Rząsa – Nowa Dęba
2.    M. Kamiński – Nowa Dęba
3.    J. Górski/ D. Piekarz – Gorlice

zobacz zdjęcia z imprezy (kliknij)

 
Wirtualny spacer

Wirtualny spacer
po Gimnazjum nr 4
w Mielcu

 (kliknij)

Kontakt

Gimnazjum nr 4
w Mielcu

ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Szukaj w serwisie...

spum2012

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Kalendarium
Dzisiaj jest: Czwartek
30 Czerwca 2022
Imieniny obchodzą
Alpinian, Ciechosława, Cyryl, Emilia,
Lucyna, Marcjal

Do końca roku zostało 185 dni.
Zodiak: Rak
Wschód słońca: 03:32
Zachód słońca: 19:43
Odwiedzin
Dziśiaj1
Wczoraj0
W tym tygodniu4
W tym miesiącu92
Wszystkie233686
Cytaty
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
stat4u