Błąd

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2011/mt is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

„ Mam talent”

6 grudnia w Gimnazjum nr 4 w Mielcu odbył się Szkolny Konkurs Artystyczny „ Mam talent”. Przedsięwzięcie okazało się imprezą ze wszech miar udaną i potrzebną. To jedyne chyba ogólnoszkolne forum, na którym swe umiejętności mogli zaprezentować uczniowie

{gallery width=480 height=380 counter=1 links=0 slider=boxplus.transition animation=3000 navigation=both orientation=vertical }2011/mt{/gallery}
z różnych klas. Oprócz możliwości "wyłowienia talentów”, konkurs przyczynił się do integracji uczniowskiej społeczności a także przeciwdziałał „szkolnej nudzie”.

Uczniowie zaprezentowali 10 utworów wokalnych, 2 prace plastyczne oraz 1 skecz. Wszystkie występy spotkały się z żywym aplauzem publiczności i nagrodzone zostały głośnymi brawami, a przychylne opinie jury zachęciły młodych artystów do dalszego rozwijania swoich talentów.

Komisja konkursowa i społeczność uczniowska najwięcej głosów przyznała Markowi Regule z kl. I a za wykonanie piosenki Leonarda Cohena „Hallelujah", II miejsce zdobył Monika Rusin i Dominioka Basztura, obie z kl. 3 d, które wykonały piosenkę „Siedem cudów Swiata", na III miejscu uplasowali się chłopcy z kl.3e : Przemysław Barnaś, Bartłomiej Bauer, Kamil Komaniecki, Mateusz Łabaj, Damian Piskor i Mateusz Tylec, którzy zaprezentowali skecz „ Siedemcudów świata”.
Tegoroczny konkurs utwierdził nas w przekonaniu, że warto taką imprezę kontynuować
w następnych latach, ponieważ szkoła jest dla młodzieży, a nie odwrotnie. Organizatorkami konkursu były nauczycielki p. Ewa Rzeszutek i p. Bogusława Zielińska.

Dzisiaj jest: Czwartek
28 Marca 2024
Aniela, Antoni, Jan, Krzesisław,
Sykstus

Zodiak: Baran
Jeżeli światło jest pierwszą miłością życia, czyż miłość nie jest pierwszym światłem serca?.