Zdalne nauczanie

PROJEKT EFS

Przydatne linki
BIP
bip
Translate
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Rekrutacja do Gimnazjum nr 4 na rok szkolny 2015/2016

Do klasy pierwszej Gimnazjum nr 4 kandydatów zamieszkałych w obwodzie szkoły przyjmuje się z urzędu na podstawie ZGŁOSZENIA przez rodziców (opiekunów).

Kandydaci zamieszkali poza obwodem mogą być przyjęci po złożeniu WNIOSKU przez rodziców (opiekunów). W ich przypadku przeprowadzone będzie postępowanie rekrutacyjne z uwzględnieniem KRYTERIÓW przyjęcia do Gimnazjum nr 4.  

Błąd
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder 2011/mt is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2011/mt is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

 

„ Mam talent”

6 grudnia w Gimnazjum nr 4 w Mielcu odbył się Szkolny Konkurs Artystyczny „ Mam talent”. Przedsięwzięcie okazało się imprezą ze wszech miar udaną i potrzebną. To jedyne chyba ogólnoszkolne forum, na którym swe umiejętności mogli zaprezentować uczniowie

{gallery width=480 height=380 counter=1 links=0 slider=boxplus.transition animation=3000 navigation=both orientation=vertical }2011/mt{/gallery}
z różnych klas. Oprócz możliwości "wyłowienia talentów”, konkurs przyczynił się do integracji uczniowskiej społeczności a także przeciwdziałał „szkolnej nudzie”.

 Uczniowie zaprezentowali 10 utworów wokalnych, 2 prace plastyczne oraz 1 skecz. Wszystkie występy spotkały się z żywym aplauzem publiczności i nagrodzone zostały głośnymi brawami, a przychylne opinie jury zachęciły młodych artystów do dalszego rozwijania swoich talentów.

Komisja konkursowa i społeczność uczniowska najwięcej głosów przyznała Markowi Regule z kl. I a za wykonanie piosenki Leonarda Cohena „Hallelujah", II miejsce zdobył Monika Rusin i Dominioka Basztura, obie z kl. 3 d, które wykonały piosenkę „Siedem cudów Swiata", na III miejscu uplasowali się chłopcy z kl.3e : Przemysław Barnaś, Bartłomiej Bauer, Kamil Komaniecki, Mateusz Łabaj, Damian Piskor i Mateusz Tylec, którzy zaprezentowali skecz „ Siedemcudów świata”.
Tegoroczny konkurs utwierdził nas w przekonaniu, że warto taką imprezę kontynuować
w następnych latach, ponieważ szkoła jest dla młodzieży, a nie odwrotnie. Organizatorkami konkursu były nauczycielki p. Ewa Rzeszutek i p. Bogusława Zielińska.

 
Wirtualny spacer

Wirtualny spacer
po Gimnazjum nr 4
w Mielcu

 (kliknij)

Kontakt

Gimnazjum nr 4
w Mielcu

ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Szukaj w serwisie...

spum2012

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Kalendarium
Dzisiaj jest: Niedziela
10 Grudnia 2023
Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka
Imieniny obchodzą
Andrzej, Daniel, Judyta, Julia, Maria,
Radzisława

Do końca roku zostało 22 dni.
Zodiak: Strzelec
Wschód słońca: 07:27
Zachód słońca: 15:26
Odwiedzin
Dziśiaj3
Wczoraj3
W tym tygodniu41
W tym miesiącu49
Wszystkie236349
Cytaty
Świat jest jeno szkołą szukania: nie o to chodzi, kto dopadnie, ale kto przebieży piękniejszą drogą.
stat4u