Błąd

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2011/volant is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

MIELECKI JUBILEUSZ „TERMINATORA”

11 września 2011 r. ruszyła VII edycja turnieju badmintona dla amatorów Grand Prix Victor’a Mielec 2011/2012.

{gallery width=480 height=380 counter=1 links=0 slider=boxplus.transition animation=3000 navigation=both orientation=vertical }2011/volant{/gallery}

Na 56 w kolejności zawodach, w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Mielcu stawiła się grupa najbardziej zagorzałych fanów badmintona z Mielca i Nowej Dęby z „Terminatorem” Adamem Bunio na czele. Niestety z powodu awarii w drodze samochodu nie dotarł do Mielca Jozsef Bozso z Węgier.

Turniej został rozegrany w 4 kategoriach: „Runners Up” (zawodnicy nieklasyfikowani na liście PZBad), „Open”, „Old Boys” (40 +) oraz Gry Podwójne. Brak było zgłoszeń do gry w kategorii „Kobiet”.

Podczas turnieju odbyła uroczystość z okazji 35-lecia przygody z badmintonem, trenera badmintonistów MKS Stal Nowa Dęba Adama Bunio. Z tej okazji Wiceprezes Polskiego Związku Badmintona – Krzysztof Ostrowski wręczył jubilatowi, specjalnie przygotowany, ogromny tort oraz pamiątkowy zegarek „Ferrari”. Życzenia i słodka degustacja spowodowały ponad godzinną przerwę w zawodach oraz wiele niespodziewanych rezultatów po powrocie na korty. Największą sensacją było zwycięstwo 14 letniego mielczanina – Konrada Rożniała nad dostojnym jubilatem w kategorii Runners Up.

Końcowe wyniki w poszczególnych kategoriach:

Kat. Runners Up:

1. Dawid Rząsa (MKS Stal Nowa Dęba)
  2. Patryk Kopeć (MKS Stal Nowa Dęba)
  3. Dawid Rzeszutek (UKS Volant Mielec)

Kat. Open

1. Ernest Ścipień (MKS Stal Nowa Dęba)
  2. Igor Iwański (UKS Volant Mielec)
  3. Robert Nowak (UKS Volant Mielec)

Kat. Old Boys:

1. Adam Bunio (MKS Stal Nowa Dęba)
  2. Robert Karnasiewicz (UKS Volant Mielec)
  3. Krzysztof Ostrowski (UKS Volant Mielec)

Kat. Gry Podwójne

1. Adrian Bogdan/ Łukasz Dycha (MKS Stal Nowa Dęba)
  2. Patryk Kopeć/ Dawid Rzeszutek (MKS Stal Nowa Dęba/ UKS Badmintona Volant Mielec)
  1. Adam Bunio/ Dawid Rząsa (MKS Stal Nowa Dęba)

Dzisiaj jest: Czwartek
25 Kwietnia 2024
Jarosław, Marek, Wasyl
Siedemnastu. Wszyscy uzbrojeni po zęby. Siedemnastu, ale kto by ich tam liczył?.