ﻁ ZBIÓRKA STARYCH ZUŻYTYCH TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

ZBIÓRKA STARYCH ZUŻYTYCH TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

Nasza szkoła po raz kolejny dołączyła do Akcji „Eko szkoły”, w ramach której jest organizowana zbiórka starych i niepotrzebnych telefonów komórkowych z następnym ich przekazaniem do recyklingu lub ponownego użycia w najbiedniejszych krajach świata W ubiegłym roku szkolnym uzbieraliśmy 138 sztuk takich telefonów, niebawem przyjdą nagrody dla szkoły, a dla wszystkich uczniów, którzy przekazali stary i zużyty telefon - drobne upominki.

Zbieramy wszystkie telefony, bez względu na ich wiek, poziom zużycia czy stan techniczny.

Każdy przekazany telefon zamiast trafić na wysypisko zostanie poddany recyklingowi.

Im więcej zostanie zebranych telefonów, tym większe i bardziej wartościowe będą nagrody dla naszej szkoły.

Telefony można przynosić codziennie do 21.06.2014r. do pani Elżbiety Jaracz

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom, którzy w ubiegłym roku szkolnym przekazali niepotrzebny i zużyty telefon w ramach akcji „EKO SZKOŁY” oraz liczymy na dalszą pomoc!

Dzisiaj jest: Piątek
3 Maja 2024
Święto Konstytucji 3 Maja
Aleksander, Antonina, Maria, Mariola,
Świętosława

Podstawową cechą natury człowieka jest gorące pragnienie tego, co nie jest mu dane.