ﻁ Komunikaty SU

Akcja zbiórki nakrętek
SU
przypomina, że nadal w szkole prowadzona jest zbiórka plastikowych nakrętek dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Przeliczone nakrętki można przynosić codziennie na pierwszej długiej przerwie do pani Barbary Pyrz (sala 63). Do woreczka z nakrętkami należy dołączyć kartkę z imieniem, nazwiskiem, klasą, oraz liczbą nakrętek. Prosimy nie naklejać kartki na torby foliowe, tylko doręczyć osobno wraz z nakrętkami. Warto przyłączyć się do akcji, bo w ten sposób można pomóc chorym dzieciom.

Zbiórka makulatury
SU
informuje, że nadal można dostarczać makulaturę do mieleckich oddziałów SINOMY. Otrzymaną tam kartkę z informacją o ilości zebranej makulatury należy przynieść do pani Barbary Pyrz .

Akcja Góra Grosza
SU
przypomina o trwającej w szkole akcji Góra Grosza. Klasy, które zgłosiły swój udział, prosimy o zbieranie pieniędzy do 15 grudnia. Do zebranej przez klasę kwoty pieniędzy, należy dołączyć protokół z informacją, kto włączył się w akcję, ile monet o poszczególnych nominałach zostało zebranych oraz ile wynosi łącznie zebrana kwota.

Kiermasz ciast świątecznych
Rozpoczęła się w naszej szkole akcja sprzedaży ciast świątecznych własnego wypieku, której celem jest pozyskanie funduszy na pomoc dla Domu Dziecka w Skopaniu. Chcemy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, którzy tak licznie poparli naszą tegoroczną akcję i włączyli się do przygotowania wypieków. Równocześnie przypominamy, że to dopiero połowa sukcesu - aby był pełny - musimy jeszcze te pyszne ciasta sprzedać. Dlatego serdecznie zapraszamy społeczność uczniowską obydwu szkół, Szkoły Podstawowej nr 13 i Gimnazjum nr4, dyrekcję, nauczycieli oraz pracowników obsługi administracyjnej do zakupu tych wyjątkowych smakołyków.

Zbiórka dla schroniska dla zwierząt
Mieleckie schronisko dla zwierząt zwróciło się do nas z prośbą o przeprowadzenie zbiórki misek, koców, kojców dla psów i kotów oraz karmy dla swoich podopiecznych. Akcja odbędzie się w dniach od 10 do 13 grudnia. Przynoszone rzeczy, z dołączonymi kartkami o ofiarodawcy, będzie można składać w wyznaczonym do tego boksie w szatni szkolnej.

Dzisiaj jest: Wtorek
7 Maja 2024
Benedykt, Bogumir, Domicela, Flawia,
Florian, Gizela, Gustawa, Ludmiła,
Ludomiła, Sawa, Wincenta

W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym.