ﻁ Podsumowanie konkursu matematycznego

8 czerwca 2011roku w naszym gimnazjum odbyło się uroczyste podsumowanie dziesiątej edycji „Powiatowego Konkursu Matematycznego Klas Drugich Gimnazjum pod Patronatem Prezydenta Miasta Mielca” . Na spotkanie przybyli zaproszeni goście: inspektor Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Mielcu pani Małgorzata Mosior, wicedyrektor Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej pani Bożena Zięba, która jest pomysłodawczynią tego konkursu i sprawuje opiekę merytoryczną nad konkursem od 10 lat, wicedyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Mielcu pani Beata Machnik-Babula, nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu oraz 17 laureatów – gimnazjalistów powiatu mieleckiego. Uroczystość rozpoczęła się inscenizacją pod tytułem „Wybory miss obrotówki”, którą przygotowali uczniowie z klasy 3b pod opieką pani Heleny Wolskiej. Następnie uczeń klasy 2e Bartłomiej Bauer przedstawił swoją prezentację na temat :„Kopuła Fullera i jej modyfikacje”. Przybyli goście mieli również możliwość obejrzenia kopuły Fullera, którą zbudowali uczniowie z klasy 3b i 2e, a także wystawy pięknych wielościanów, których głównym wykonawcą jest uczeń klasy 3b Dariusz Stachnik. Po części artystycznej nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród dla uczniów oraz podziękowań dla nauczycieli, którzy przygotowywali uczniów do konkursu. Nagrody zostały ufundowane przez Prezydenta miasta Mielca.

6 Maja 2024
Benedykta, Benita, Dytrych, Gościwit,
Jan, Judyta, Jurand

Cynik to człowiek, który zna cenę wszystkiego a nie zna wartości niczego.