logo szkoły

gim 4

W mojej klasie jest 29 osób, naszą wychowawczynią jest pani Barbara Pyrz. Obecnie mamy 33 godziny lekcyjne tygodniowo, nie licząc zajęć dodatkowych (kółek). W tym roku uczęszczam na kóło z chemi, matematyki oraz informatyki. Dzięki tym zajęciom mogę pogłębiać swoje zainteresowania i przygotowywać się do licznych konkursów. Brałam udział w rejonowym etapie konkursu kuratoryjnego z matematyki, w wojewódzkim etapie konkursu z informatyki i jeszcze kilka konkursów jest przede mną :).
Raz tygodniowo mamy również zajęcia na basenie.
Jesteśmy bardzo zgraną klasą, zawsze możemy liczyć na siebie, a nasza wychowawczyni bardzo nas wspiera. Jeździmy na wycieczki klasowe, chodzimy na ogniska i różnego rodzaju imprezy. Co roku także organizujemy wigilię kasową oraz mikołajki, kupując sobie nawzajem prezenty. To wszystko sprawia, że się coraz lepiej poznajemy.