ﻁ „PANTA REI”, CZYLI ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

„PANTA REI”, CZYLI ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

Dzień 27 czerwca 2014 – zakończenie roku szkolnego – przeszedł już do historii Gimnazjum nr 4. W sposób szczególny pożegnano uczniów pięciu klas trzecich, którzy opuścili mury naszej szkoły.

Pośród zaproszonych na tę uroczystość gości nie zabrakło dyrekcji szkoły, nauczycieli, uczniów i oczywiście rodziców trzecioklasistów. Montaż słowno-muzyczny oraz prezentacje multimedialne przypominały o nieuchronności przemijania, konieczności zmagania się z losem oraz zachęcały do podejmowania kolejnych życiowych wyzwań.

Sporo satysfakcji mieli rodzice tych uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, byli laureatami bądź finalistami olimpiad przedmiotowych.

Listy gratulacyjne i podziękowania wręczane przez p. Dyrektor Teresę Lechocińską-Ciupę były wyrazem uznania dla nich za wzorowe wychowanie dzieci oraz zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły. Absolwentów w imieniu społeczności uczniowskiej pożegnała uczennica klasy drugiej, życząc im powodzenia w nowych szkołach.

Dzisiaj jest: Piątek
29 Marca 2024
Cyryl, Czcirad, Eustachy, Eustachiusz,
Ostap, Wiktoryn

Zodiak: Baran
Człowiek jest mniej nieszczęśliwy, gdy nie jest nieszczęśliwy sam.