ﻁ „NIEPRZECIĘTNI” SĄ WŚRÓD NAS

23 czerwca 2014 roku odbyła się dziewiętnasta już Gala „Młodzi Nieprzeciętni”, podczas której liczna grupa uczniów naszej szkoły odebrała z rąk Prezydenta Miasta Mielca certyfikaty „Młodych Nieprzeciętnych” i nagrody finansowe.

Wyróżnieni uczniowie to laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i prestiżowych konkursów ogólnopolskich:
Aleksandra Snopkowska – laureat Konkursu Biologicznego i laureat Konkursu Informatycznego
Wiktoria Brzezińska – laureat Konkursu Języka Angielskiego, finalista Konkursu Chemicznego, finalista Konkursu Polonistycznego, finalista Konkursu Matematycznego, finalista Konkursu Wiedzy Technicznej „Sapere aude”
Mateusz Gujda – laureat Konkursu Informatycznego, finalista Konkursu Języka Angielskiego
Jakub Bazak – laureat Konkursu Biologicznego
Karolina Król – laureat Konkursu Biologicznego
Ewelina Pawlik – laureat Konkursu Języka Angielskiego
Ireneusz Tomczyk – laureat konkursu Informatycznego
Justyna Kiełbasa – finalista Konkursu Chemicznego, finalista Konkursu Polonistycznego, finalista Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej, finalista konkursu Wiedzy Technicznej „Sapere aude”
Weronika Surdej – finalista Konkursu Biologicznego
Małgorzata Trzpis – finalista Konkursu Biologicznego
Marcel Orłowski – finalista Konkursu Biologicznego
Aleksandra Niziołek – finalista Konkursu Języka Angielskiego
Patrycja Gudz – finalista Konkursu Geograficznego
Marcin Polak – finalista Konkursu Wiedzy Technicznej – kategoria modelowo-konstrukcyjna

Nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursów wyróżnieni zostali certyfikatami „Nieprzeciętnego Nauczyciela”: Bogusława Michalcewicz, Wiesław Zieliński, Krystyna Dziekan, Małgorzata Brach, Maria Greczka, Helena Wolska, Teresa Kawiorska, Piotr Kusek, Barbara Pyrz, Barbara Rokosz, Urszula Bar, Ewelina Niedbała, Małgorzata Pazdro.

Dodatkowo, nagrody otrzymali najlepsi uczniowie z każdego gimnazjum, wyłonieni przez Rady Pedagogiczne.
Najlepszą gimnazjalistką Gimnazjum nr 4 została Wiktoria Brzezińska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dzisiaj jest: Czwartek
28 Marca 2024
Aniela, Antoni, Jan, Krzesisław,
Sykstus

Zodiak: Baran
Jeżeli światło jest pierwszą miłością życia, czyż miłość nie jest pierwszym światłem serca?.