ﻁ Dzień Języków Obcych w Gimnazjum nr 4

Imprezę prowadzili Aleksandra Tylutka i Michał Kogut. Zaproszono na nią dyrekcję Gimnazjum nr 4 oraz klasy II i III wraz z nauczycielami. Pierwszym punktem programu było przedstawienie pt. „Czerwony kapturek” w języku niemieckim zaprezentowane przez uczennice z klasy IIb pod opieką pani Katarzyny Misiak. Następnie uczniowie oglądnęli sztukę pod tym samym tytułem ale w języku angielskim w wykonaniu uczniów kl.IIc, przygotowanych przez panią Ewelinę Niedbałę.

Kolejnym punktem programu był quiz nt. znajomości tytułów popularnych bajek w języku angielskim i niemieckim przygotowany przez panią Barbarę Rokosz. Na scenie zaprezentowali się również uczniowie pani Eweliny Niedbały w inscenizacji w języku angielskim pt. „Smerfy”. Imprezę urozmaiciły piosenki w języku angielskim w wykonaniu uczennic: Gabrieli Piecuch, Gabrieli Kani i Alicji Pogody. Na zakończenie widzowie oglądnęli prezentację multimedialną nt. pobytu w Gimnazjum nr 4 gości ze szkół partnerskich programu Comenius.
Dzień Języków Obcych był doskonałą okazją do wspólnej zabawy oraz utrwalenia
i poszerzenia wiedzy.

Dzisiaj jest: Piątek
26 Kwietnia 2024
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,
Marcelina, Maria, Marzena, Spycimir

Szyderstwo z innych i siebie oczyszcza umysł.